| xXGaBiXx a întrebat:

Ce va mai jucati mai nou in afara de metin 2 (plictisitor)?

8 răspunsuri:
| Cosmin49 a răspuns:

Pai eu zic ca cel mai sfant este GTA SA (samp) adica eu nu m-am plictisit niciodata de acest joc si il practic de 2-3 ani :P. Desigur cand am timp. Servarul pe care joc este Romania Super Stunt pe scurt RSS IP :188.40.86.76:8024. Iar un joc browser care imi place destul de mult este www.tanoth.ro

| ZzZzZzZz a răspuns:

Eu iti recomand S4 League.Este foarte captivant happy

| xXGaBiXx explică (pentru ZzZzZzZz):

Eu joc deja S4 League dar am un internet de rahat si am laggul de 10. 000ms sad si stiu ca e foarte foarte tare

| ZzZzZzZz a răspuns (pentru xXGaBiXx):

Aaaa naspa. daca o sa iti repari internetul o sa te astept. ^_^!

| 23naw a răspuns:

Ce mai Cs big grin

| xXGaBiXx explică (pentru 23naw):

Asta joc acumwinking pe servere cu zmobie da ce net de rahat am nici cs nu pot sa joc -.-

| 23naw a răspuns (pentru xXGaBiXx):

Naspa si fain ca joci cs
... Funda? plz puppy dog eyes