| anonim_4396 a întrebat:

Ce zice-ti daca as face niste "let's playuri" la WoW? Nu am Legion am doar ce era inainte. Le pun pe Youtube.

Răspuns Câştigător
| HeRmeSs a răspuns:

Ar fi ok, nu avem cine stie ce playeri pe WoW original. Iti recomand sa iei Legion, nu o sa ai concurenta prea mare, mai ales daca esti veteran. Am jucat pe Draenor, daca vrei sa faci multe vizualizari analizeaza atent serverele, sa iei un server echilibrat 50 horde / 50 alliance, sa ai rate echilibrate, preturi nici prea mari nici prea mici. Eu am prins 80 hoarda / 20 alianta si a fost oribil. Multa bafta happy!