| Eu500 a întrebat:

Ce ziceti in merge fifa 12 cu sistemul asta Sistem IT ASUS LIVEV7 Intel Celeron Dual Core G530, 2.4GHz, 4GB, 500GB, GT520-1GB, Linux Tip procesor: Intel Celeron Dual Core

Model Procesor: G530

Frecventa procesor (GHz): 2.4

Memorie RAM standard (GB): 4

Capacitate HDD (GB): 500

Unitate optica: DVD-RW

Procesor grafic: nVIDIA GT 520 1GB

Sistem de operare: Linux

ce ziceti imi merge fifa 12

4 răspunsuri:
| Iliutz a răspuns:

Da o sati mearga foarte bine.

| raducebotari a răspuns:

Nu merge.Trebuie sa ai windows xp, 7 sau vista. Daca tiai schimba sistemul de operare ar merge.

| Magnifico a răspuns:

FIFA 12 System Requirements

OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

CPU: Intel Core 2 Duo E6600 2.4GHz / Athlon 64 X2 Dual Core 5600+ (Dual core processor /Core duo 2 or better)

RAM: 2 GB

GFX: ATI RADEON HD 2900 / NVIDIA GEFORCE 8800 GS

GFX RAM: DirectX® 9.0c Compatible 3D accelerated 256 MB video card or equivalent (must support Shader Model 3.0 or above).

DirextX: DX 9

Concluziabig grina