|

Ce ziceți sa ma joc?

-FiveM

-Assassin's Creed UNITY

-For Honor

-Deceit

Precizez ca vreau doar doua din astea 4 sa ma joc. Vreau sa vad părerea voastră! Pwp!

2 Raportează Evaluează
Răspuns Câştigător
| a răspuns:

-FiveM
E distractiv daca ai prieteni cu care sa te joci, daca n-ai ei bine in final va fi plictisitor si te vei lasa. Iar daca nu ai bani, va fi o pierdere de vreme sa il cumperi si sa te lasi mai tarziu.

-Assassin's Creed UNITY
Daca te fascineaza seria Assasins creed, poti sa il joci, ai mereu multe lucruri de facut. Eu sincera sa fiu nu am putut sa ma bucur de jocurile AC ptc nu erau genul meu. Singurul pe care l-am jucat ca nebuna, 3 zile non stop a fost Origins. Restul nu m-au atras

-For honor
E fainut insa combatul este facut in asa fel incat sa tinda ft mult cu realitatea. Daca iti plac tipurile de jocuri in care actiunea se petrece rapid si ai multe combo-uri cu tot felul de luminte sau stiu eu ce, For honor nu e pentru tine. Are un stil de lupta ft realist, eu spre exemplu nu am avut rabdare, nu mi-a placut deloc.Mi s-a parut ca doarme pana ridica sabia si scutul.

Deceit
La fel, daca ai niste prieteni cu care sa joci, totul devine super fain, insa asa din punctul meu de vedere nu pare super interesant [ nu l-am jucat ] insa nu pot sa imi dau complet cu parerea despre un joc pe care nu l-am testat eu singura. De obicei parerea ti-o creezi doar incercand.

1 răspuns:
| a răspuns:

AC Unity and For Honor.^^

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează