| HermiiDaciii a întrebat:

Ceao. De un timp nu mai pot instala deloc the sims 3 straight face am descarcat de pe multe site'uri da' nu merge straight face dupa ce il instalez, cand sa dau play, apare un triunghi sh' nu ma lasa sa pornesc jocu' :-s Ce trebuie sa fac sa mearga?! crying

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Buna. Cand iti apare acea fereastra, vezi ca pe el ai un buton pe care scrie ''Play'' este butonul ca sa joci. Apasa pe el. Sau daca nu merge inseamna ca nu ai copiat cracku jocului. Intra in jocu pe care l-ai descarcat si copie cracku in folderul unde l-ai instalat.