| LadySpeedStick a întrebat:

Ceau!
Am o problema la jocurile de pe facebook. Cand vreau sa intru la joc mi se incarca putin, apoi apare un fundal gri, unde scrie ca s`au gasit probleme cu plug`in`ul Adobe flash player, sa raportez defectiunea... Am raportat`o, dar nu merge, am instalat noua versiune a Flash player, tot nu merge, java am instalat, deci nu stiu care este problema! Sa fie plug`in`ul de vina? Ofer funda!

3 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Schimba browserul. Baga google chrome.

| LadySpeedStick explică (pentru ThEEmperoR):

Am incercat, e tot la fel si la Mozilla, si la Chrome si la Opera!

| ThEEmperoR a răspuns (pentru LadySpeedStick):

Ai Adobe shockwave?