| Antisocial a întrebat:

Ceau tuturor. M-am apucat recent de "vlogging" si as avea nevoie de o parere. Am postat un video recent, cine imi da cele mai bune 2-3 sfaturi in legatura cu asta dupa ce vede video-ul primeste FUNDA.
https://www.youtube.com/watch?v=KxuKSiEuP80 - asta este videoclipul.
As aprecia foarte mult niste sfaturi in legatura cu, calitatea si cu obtinerea urmaritorilor si a mai multor vizionari.
Multumesc frumos.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Sfat nr 1
Daca vrei sa faci asta serios fa rost de o camera decenta sau un suport care sa iti tina telefonul la orizontala cand filmezi. Video-urile verticale nu dau bine.
2. Cumpara un program de editare E cea mai buna alternativa ca sa poti edita cum vrei fara watermark.
3. Cauta o nisa. Nu te apuca de facut provocari ca e fumata si nu ai cum sa bati monstrii sacri fara sa faci chestii cel putin ilegale. Poti incerca natura, gaming, experimente de orice fel.