| George1337 a întrebat:

Cei care au treaba cu CS GO. Este profitabil sa cumperi pick'em krakowa? Costa 8, 75 Euro, crezi ca o sa-I scot inapoi din dropuri daca il cumpar?

1 răspuns:
| Tirisvald a răspuns:

Te referi la Katowice 2019 Viewer Pass. Ca sa maximizezi sansa de recuperare a pretului de achizitie va trebui sa urmaresti jocurile desfasurate pe Nuke. Acolo sunt skin-urile cele mai scumpe, urmat de Overpass.
Acum ia in considerare sansa mica de drop si sansa sa iti pice o calitate buna, un minimal wear macar.
Personal nu cred ca merita, sunt multi factori care influenteaza (skin bun, sansa de drop, calitatea) ca sa zic ca as sfatui pe cineva sa il cumpere. Daca vrei sa ai o amintire cu eventul, gandeste-te daca merita o Nova | Predator de pe dust2 (cel mai rau cu putinta) care face vreo 0, 08 pretul de 50lei pe bilet.

Linkul asta contine cutiile care vor pica: https://csgostash.com/containers/souvenir-packages