| G28AEjdvjRaendnPrT a întrebat:

Cei care jucati FIFA, FIFA 07, stiti ca la instalare se face imaginea in Daemon Tools. Mie mi-a expirat licenta la Daemon Tools Ultra si am descarcat Daemon Tools Life. Daca sterg Daemon Tools Life imi mai merge FIFA 07, ca imaginea o am facuta cu el?

Răspuns Câştigător
| Azian a răspuns:

Daca este in format.iso,.daa sau altele o sa iti mearga cu power iso! Nu prea conteaza daca il stergi, sigur ca iti merge!

3 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Dap nu prea conteaza eu fac imagini cu Nero 6 si merge si cupower iso asa
altfel incearca daca nu-ti merge donwloadeaza o licentaa sau cauta serialul

| Azian a răspuns:

Downloadeaza Power Iso, sau Daemon Tools Lite! Cele mai bune, recomand!

| G28AEjdvjRaendnPrT explică (pentru Azian):

Am descarcat DT Life, dar daca sterg DT Ultra cu care am facut imaginea, mai merge FIFA?

| Azian a răspuns (pentru G28AEjdvjRaendnPrT):

Daca este in format.iso,.daa sau altele o sa iti mearga cu power iso! Nu prea conteaza daca il stergi, sigur ca iti merge!