| MaddyLoveU a întrebat:

Cei care jucati jocuri video, lamuriti-ma cu ceva, va rog mult.
deci : http://citynews.ro/......sapte-ani, daca imi cumpar o consola de-asta, cum pot juca cu ea? Vreau sa zic ca azi in Mall am vazut multe de-astea, nu erau scumpe, in jur de 20-50 lei..si am vazut ca aveau si un fir in spate. Eu am laptop. Merge sa-mi cumpar 1 si s-o bag in laptop, sa ma joc mai usor jocuri video? Decat pe sageti.
Sau trebuie neaparat sa cumperi "tot setul " : http://citynews.ro/......-sapte-ani
Multumesc mult pentru raspuns/uri, funda cel mai bun si vot celelalte.

3 răspunsuri:
| Anonym985544 a răspuns:

Daca cumperi o consola NU poti sa o conectezi la PC sau alta tastatura. Orice consola vine cu un cablu (sau mai multe) pe care le bagi in televizor. Consola vine cu un controler, pe ala il vei folosi inloc de mouse si tastatura. Din pacate nu poti pirata jocuri pentru PS4 (momentan) dar le poti cumpara onnline sau din magazine. Funda?

| Adelin24 a răspuns:

20-50 de lei un ps4? ai innebunit frate poate 200-500 lei