| Ehe12 a întrebat:

Cel mai jucat mmorpg care este ( nu wow/aion/tera) ceva frumos, multe caractere gen 4 story/metin

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cel mai jucat mmorpg este wow. Poate tu vrei sa intrebi, ce joc mmorpg bun vrei sa joci, nu? Iti recomand blade and soul pe rusia.

| cataetare34 a răspuns:

Joacă alldos online este foarte fain iar cu servere de world of warcraft uite aici un sait cu multe servere românești
http://topg.org/ro/wow-private-servers/ și dacă vrei să te apuci de perfect world epic e privat și artă tare.Eu acum ți-am dat mai multe variante tu alegi sper că te-am ajutat fundă terog

| Ehe12 explică:

Un link pentru wow as vrea( fara freakz), si alt mmorpg nu sti ca cred ca no sa gasesc romani pe blade. Funda