| mrclaust a întrebat:

Cel.ro sunt de incredere? Vreau sa imi cumpar un PC in valoare de 1500lei si la bani astia imi pun probleme, ca a fost destul de greu sa ii obtin.

1 răspuns:
| Xlove64 a răspuns:

Pai atata timp cat metoda de plata este la ramburs nu ar trebui sa fie probleme, deoarece platesti atunci cand iti vine comanda
Daca are metoda de plata prin Fan Curier e si mai bine
Dar daca e la ramburs, atunci cand te duci la posta incearca sa-i rogi pe cei de acolo sa verifici coletu inainte de a plati ca sa vezi daca totul este ok