| Maniax a întrebat:

CEva jocuri cu masini pentru un calculator cu procesorul 2.7,RAM 1GB placa video 1GB?

2 răspunsuri:
| JH a răspuns:

Ma frate poti juca un gta san andreas, un nfs underground 2. dar pacat.dac tu chiar ai 2, 7 procesor si video de 1 gb.mai strange cumva si mai cumpara 1-2 gb ram.si atunci sa vezi tehnologie smugsmug

| CreakTudor a răspuns:

Eu as zice sa incerci 4story eg sau global adica ro si daca te apuci de eg cautal pe miculstar daca te faci craxion si daca te faci defulger pe dadada1