| motanwwe a întrebat:

Ceva jocuri noi? single player(exemple nu situ-ri). Funda

Răspuns Câştigător
| andyeyes99 a răspuns:

Far cry 3
Tomb raider asta nou din 2013
Castlevania Lords of Shadows 2(nu am crezut ca o sa imi placa atat de mult un joc cu vamipiri, mai ales ca aduce vorba in joc despre Dracula al nostru)
Limbo(pe cat de simplu pe atat de genial)
Super meat boy(pe asta il joci daca vrei sa te enervezi ii se alatura si 10 second ninja)
Inversion(mie unul mi se pare un joc destul de original)
Brothers - A Tale of Two Sons(un joc cu o poveste super ca nu are nevoie de cuvint. iti trebuie un partener pentru se joaca in doi de pe aceeasi tastatura sau daca ai si un controller cu atat mai bine)
DreadOut si Outlast(Daca iti plac senzatiile tari sincer nu m-am hotarat care din ele m-a speriat mai tare)
Ninja blade(un joc mai ceva ca filmele americane efecte peste efecte si situatii duse la extrem desi in unele momente este destul de greu)