| sGj a întrebat:

Ceva jucatori de samp? Daca da stiti de ce mie imi foloseste sampul doar 10-20 la suta din procesor si mi se misca greu si la ram la fel. Pur si simplu eu daca pornesc filmarea mi se misca la fel cum era si fara sa filmez, adica imi foloseste foarte putin din procesor, eu vreau sa ii dau mai mult sa se miste ok.

2 răspunsuri:
| EusebiuPWN a răspuns:

Ce procesor, plac video si ram ai?

| sGj explică (pentru EusebiuPWN):

1.8 quad core creste cu turbo amd 3.0 quad core, 8 gb ram si foloseste 6.5 gb ram, aprox. total memory: 4193