| Com3 a întrebat:

Cine a jucat Pes 2012 :

1. Care a fost, cel mai frumos gol dat de voi?, Cu ce jucator, in ce minut?

2. In ce ati jucat ce`l mai mult? Ex: Master League, Become A Legend, Club Boss

3. Cu ce echipe ati jucat?

4. Cat timp ati jucat?

5. De la ce ati jucat? JoyStick sau Tastatura!

6. Pe ce setarii ati rulat jocul? [ Low, Normal, High ]?

7. Daca ar fi sa va reapucati, din nou cu, ce echipa ati juca din nou?

8. Ce transferuri ati face?

9. Pe ce dificultate jucati/ ati jucat?

10. Daca ati avea de ales, intre : Barcelona, Real Madrid, Manchester United, Manchester City, PSG, Juventus, AC MILAN, Inter, Napoli, Chelsea, Tottenham, Arsenal, Atletico Madrid, Borussia Dortmund, Bayern München, Benfica, FC Porto, Marseille, Lyon, Steaua, Dinamo, CFR Cluj, Rapid, Gaz Metan Medias, Viitorul Constanta, Vaslui, CSMS Iasi. Ce ati alege?

11. De ce ati alege, echipa respectiva?

12. Care a fost, ce-a mai frumoasa cariera cu o echipa?

2 răspunsuri:
| KoNeTi a răspuns:

1. Cel mai frumos gol a fost atunci cand cu Cristiano Ronaldo am driblat tot terenul si din Rabona am dat bara gol in minutul 32.
2. La Become a Legend.
3. Am jucat cu Real Madrid evident.
4.Cred ca te referi de cand joc. Joc PES 12 din 2012 LoL
5. Am jucat la XboX360
6.Nu pot sa setez la Xbox
7.Real Madrid, Barcelona, Chelsea, Man Utd etc.
8.Messi la Real Madrid si Drogba, Torres, Lampard tot la Real.
9. Legendary
10. Real Madrid desigur
11. Pentru ca imi place formatia de baza a echipei si jucatorii sunt bine pregatiti nu ca lesinatii de la Barcelona care au pierdut cu 3-0 la ei acasa.
12. Cea mai frumoasa cariera a fost cu Real Madrid ca am reusit sa aduc bugetul la 1, 000, 000, 000 Euro si toti jucatorii cu overall 85+. Funda pentru tot scrisul asta? big grin

| Com3 explică (pentru KoNeTi):

Mai astept, si o sa dau si funda, deocamdata e ata! happy