| brekika a întrebat:

Cine are cont la lady popular peste nivelul 15 si vrea sa scape de cont?batting eyelashes
Daca nu mai vreti sa jucati si sunteti peste nivelul 14-16 lasati-mi adresa voastra de messenger va roog. Dau FUNDA + vothee hee

2 răspunsuri:
| Wildie a răspuns:

Eu nu am peste niv 15, am 9 si nu vreau sa scap de el

| YounGer a răspuns:

Eu am un cont pe leval 13, trei scopuri completate, dar nu vreau sa scap de el. Daca vrei am un cont pe leval 5, 4 si vreau sa scap de el, nu am mai jucat de mult, dar este in engleza, in orice caz contul este user gabitzadu, parola dracula!