| clauudiu231 a întrebat:

Cine Are Conturi metin2 ro si nu le mai foloseste sau n-are ce face cu ele (sa mi le dea mie)Dau Funda Si Vot!

3 răspunsuri:
| Dennii14 a răspuns:

Degeaba ceri sa-ti dea cont pe RO. ca ti-l da si nu e facut pe mailu tau si tu dupa ce-i pui iteme si alea alea ii schimba parola si tu ramai cu nimic asa ca mai bine iti faci tu singur si gata..crede-ma am patit-obig grin

| ΣηJΦY a răspuns:

Dar de ce cereti toti conturi? Facetiva voi singuri ca ma enervati!(fara suparare)

| clauudiu231 explică:

Eu vam zis daca aveti si daca dati nu vam cerut un sfatt!winking