| DenisBoyyy a întrebat:

Cine are facebook si joaca ninja saga ajutati-ma si pe mine la examenul ala de la lvl 20 el se numeste chunin exam ajutati-ma dau fundita si vot

4 răspunsuri:
| SoraXOXO98 a răspuns:

Si eu sunt tot acolo si nu stiu cum sa-l fac.
am trimis aproape aceeasi intrebare.

| adrian2255 a răspuns:

Da-mi numele tau pe facebook la mesaje.Si eu sunt la chunin exam partea a patra

| alexmyhay95 a răspuns:

Si eu joc sunt la part 2 (nume facebook) ale mihai (o poza cu mine la plaja

| Th3Killer a răspuns:

E usor examenul am 46 si mi s-a parut usor si ala de 40(cu toate ca m-am batut cu un dragon de 60) mai intai iti trebuie vreo 2 prieteni de 19-15 si trebuie sa ii recrutezi la partea 4 (la partea 4 poti sa o faci si singur dar mai greu sau cu un ajtor), iar la part 5 o sa te bati cu un boss de 80 cu 2 ajutoare (ti le da jocu de 70) Spor big grin