| d3javw a întrebat:

Cine are fishbot simplu metin2rohappy

3 răspunsuri:
| denis_7118 a răspuns:

Www.m2bob.eu ( fishbot si levelbot ). Pentru el ai nevoie de cont facut pe site ( ai acolo si tutorial ). daca faci cont si dai niste bani poti avea inclusiv si : shopbot, buffbot, etc. Bafta!

| d3javw explică (pentru denis_7118):

M-am referit fishbot simplu stiu de bob si nu merge pe mai mult de 2 contrui daca nu donezi si face lag bobustraight face un fishbot simplu ar fi grozav

| denis_7118 a răspuns:

Pai... atunci ia-l pala de la erpel. cu el faci imediat perle