| Hector99 a întrebat:

Cine are un exp bot pentru metin2 ro care merge 100% dau FUNDA

4 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Frate,daca te-ai plictisit sa cresti, lasa-te.Nu venii aici sa ne freci noua creerii cu hack-urile tale.Aici e o comunitate serioasa, lasa-ne cu metinele, ok?

| Hector99 explică (pentru ksuper31):

Ba,de ce te-ai mai chinuit sa comentezi? Ti-am cerut parerea? Ai hack sau nu. daca nu atunci nu ai ce cauta aici

| ksuper31 a răspuns (pentru Hector99):

Nu frate, tu te-ai chinuit sa pui intrebarea.Crezi ca cineva iti da tie hack-uri bune moca? Am hack tata, 2 euro pe el,iti dau poze, video, filmare in timp real, team viwer, doar 2 euro.Add pe mess: ksuper31 daca chiar vrei, dar ma indoiesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ham ieu, da-mi funda si add la gigolo.de.d0robantzi