| Antonio_Crantea_2000 a întrebat:

Cine are un server de minecraft 1.8-1.9 si are nevoie de ajutor? Eu ma ofer!
+ am o idee trasnet! Sa existe un tehnician ce se ocupa cu pagina serverului, cu chestionare, cu pluginuri( uneori/daca vreti ) si cu mulltee altele! Gradul se numetse "Tehnician" si are acces la comenzile "Adminului" + chestia cu paginile bla bla bla si forumul ( daca vreti )! Cine nu e lamurit adauga la skype cranteathet0mmy! Multumesc! Astept!

1 răspuns:
| xKoko22 a răspuns:

Pana acum 20 de minute intrebarile astea erau dosr pe play, dar evoluam... In curand o sa fie postere pe ziduri cu intrebarea asta happy