| andrei_7804 a întrebat:

Cine cunoaste server de metin2 privat fara hamachi cu rate peste 500? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| SentimenteColorate a răspuns:

Eu metin2gx e cel imi cool intu min faci 80 lv crede-ma dar ca e naspa ca cam te scoate ca e lag dar nu o sa imi jocae multi si o sa merge cool joaca metin2gx fundita plzzz?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2fun e server privat?

| TatarOvidiuIonut a răspuns:

Poi unul ar fi metin2rospeed ratele variaza in fiecare zi incepand de la 500 si vinerea, sambata si duminica pe regatu galben ii duminica tare 1000, si daca vrei mai multe sv intra la metin2 top 100 si acolo vezi mai multe Bafta