| aNdReLoN a întrebat:

Cine detine steam va rog sa imi raspundeti serios.steamu te ajuta sa joci mai bine cs 1.6? daca da cat te ajuta?

1 răspuns:
| Dan2990 a răspuns:

Steam nu te ajuta sa joci mai bine, Steam este un program de distribuţie online a jocurilor realizat de Valve Software. (creatorii Half-Life, Counter-Strike)
Printre cele mai importante jocuri aflate in ofertǎ se numarǎ şi Counter-Strike 1.6 si CS: Source Prin Steam, se poate downloada orice joc [contra cost] aflat in lista de distributie. Activarea jocului se face în online fie prin introducerea unui "Key" ce poate fi achiziţionat de la GamesZone, fie prin platǎ directǎ cǎtre SteamPowered cu un card aprobat internaţional