| raducubos a întrebat:

Cine i-mi da si mie un cont de cabal (oficial) peste lvl 20 dau vot si funda.
contul sa fie (blader) sau (warrior-razboinic). I-mi dati mesaj cu contul si parola si eu dau vot si funda.

3 răspunsuri:
| IulyaN_2743 a răspuns:

Am eu pe un cont un blader de 60 si un razboinic de 104 ce dai pe cont?

| raducubos explică:

Un cont de metin2 privat (candylongju) sura lvl 96 iteme misto e de pvp.

| raducubos explică:

Totusi eu vroiam un cont pe vot si funda nu pe altceva. Daca vrei da-mi mesaj cu contul si cu parola