| parola1111111111123 a întrebat:

Cine imi da si mie un link de unde instalez plants vs zombies garden warfare free? trial sau ceva!

3 răspunsuri:
| TrustMeIKnow a răspuns:

Abonamentul origin este € 4/luna!
Este extrem de ieftin si te joci ce vrei din toate titlurile facute de ei.
Sau € 14.99/luna si te joci jocurile care nu au aparut inca + cele care sunt deja lansate.

Iar pirat nu exisita, fiindca nu are crack, un exemplu:
MW_Rival Plants vs Zombies Garden Warfare Digital Deluxe Edition WAITING FOR CRACK
Iar asta e din 2014...cumpara-l sau fa-ti abonament pentru jocuri ca noi restul.

| LPCTSTR a răspuns:

straight face Nu ai auzit de site-uri pirat?

| parola1111111111123 explică (pentru LPCTSTR):

Nu gasesc, daca gasesti tu si merge ai FUNDA!