| Ezikel a întrebat:

Cine imi explica cum se face un set universal pe un privat FUNDA big grin
Sunt war big grin

Răspuns Câştigător
| Negative a răspuns:

O sa asum ca metin2...
Arma:
Str
Dex(si otravire merge)
Semiom
Critica
Patrunzatoare

Armura:
Pv
Sabie
2 maini
Pumnal
Sageti

Papuci:
PV
Sageti
Pumnal
Sabie
2 Maini

Coif:
Magie
Semi-om
Foc
Sansa de a evita atacul cu sageti
Otrava

Scut
Str
Imun necunostinta
Dex
Semiom
Sansa de a bloca atacul corporal

Bratara:
PV
Semi-om
Patrunzatoare( o sa asum ca folosesti lacrima cer)
Foc
Magie

Cercei:
Semi-om
Sabie
2 maini
Sageti
Pumnal

Colier:
PV
2 Maini
Sabie
Sageti
Pumnal

Daca pe serverul pe care joci armele de 2 maini nu sunt asa folosite, poti renunta la 2 maini pe ici pe colo si sa pui critica, iar apoi faci un al doilea set pe care pui clopot, evantai, critica si 2 maini. happy

12 răspunsuri:
| Ezikel explică (pentru Negative):

Esti sigur ca e universal? Am observat ca am pus bonusuri nuami impotriva war ss ninja happy

| Negative a răspuns (pentru Ezikel):

Si sura, si sura foloseste sabia. Iar daca ai foc si magie pe coif si bratara n-ai stres de ei. Crede-ma, e cel mai bun set universal pe care-l poti face. Eu as opta pentru varianta 2, cu critica pe primul set. Bafta!

| Ezikel explică (pentru Negative):

Ok ..Ms frumos big grin

| Ezikel explică (pentru Negative):

Mane imi spui cum sa fac un set anti ninja full am set are 15 sabie pumnal chestii da tot nu e bun big grin
Cum il fac super bun ce pun pe fiecare item big grin
Sunt war big grin

| Ezikel explică (pentru Negative):

Mane zi`mi si mie cum sa fac un set full war (st tot war).Am un set destul de bun am batut multi modati cu el dar am un coleg fara item site si fara moduri care ma bate cum il fac mai bun setu? puppy dog eyes

| Negative a răspuns (pentru Ezikel):

Arma: Semiom, Otrava, Critica, Patrz, STR, pietre: war, crit, patrz
Armura: Sabie, doua maini, vit farmec, pv si ce mai vrei tu, pietre: eschiva, graba si alta la alegere
Coif: Magie, Semi-om, Foc, Sansa de a evita atacul cu sageti, Otrava
Papuci: Sabie, Doua maini, Pv, Critica si ce mai vrei tu
Scut: Str, Semiom, Imun, Dex, Sansa de a bloca atacul corporal
Bratara: Semiom, Pv, patrunzatoare, Foc, Magie
Cercei: Semiom, Sabie, 2 Maini, Rez Otrava, Vit Miscare
Colier: Sabie, 2 Maini, Critica, PV si ce mai prinzi pe el... Bafta!

| Ezikel explică (pentru Negative):

Ti-as mai da odata funda dar nu pot big grin
Mersi frumos :X

| Negative a răspuns (pentru Ezikel):

Nici o problema! E placerea meahappy.

| ANN0yMus a răspuns:

Nu e bun cum zice asta cu funda!
In loc de sageti clopot!

| Bă_Marius_Putzza_1993 a răspuns:

Negative si la 6-7 ce pun?

| Ezikel explică (pentru Bă_Marius_Putzza_1993):

Rezistente

| Stoicu_Cosmin_1955 a răspuns:

Cine imi zice si mie cum se face un set universal full pentru ninja big grin