| Just4FunIE a întrebat:

Cine imi explica si mie ca la aia prosti cum se joaca gta vice city? ca habar nu am.ma plimb cu masina aiurea si ma mai prinde si politia...cum se joaca? cine imi explica cel mai bine fundita

4 răspunsuri:
| TheKiller975 a răspuns:

Trebuie sa faci misiuni pentru bani.Te plimbi cu masina cand nu ai chef de misiuni. Politia te urmareste numai daca faci infractiuni (calci oameni, lovesti masina de politie, intri in sectie) mai ai si arme cu care poti sa omori pe cine vrei.
P.S : Poti cumpara case cu banii de la misiuni

| Just4FunIE explică:

Dar de unde stiu eu care sunt misiunile?

| patrueduardandrei a răspuns (pentru Just4FunIE):

Sall trebuie sa mergii la un loc marcat pe harta

| Voicila_Florin_1992 a răspuns:

Se joaca dupa sageti si vezi uitate pe interne t sunt parole folosestele