| 763Akonik a întrebat:

Cine imi poate da si mie site-ul de la Metin2 RedDragon? Va rog! eu il caut de cateva zile si nu l-am gasit!

Răspuns Câştigător
| ஐShadowஐ a răspuns:

Incearca asta. Sper sa-ti mearga si sper ca te-am inveselit azi ^^

http://mt22.forumgratuit.ro/t2-metin2-
reddragon
O zii buna ^^ ~~~ Ceau

| 763Akonik explică (pentru ஐShadowஐ):

Multumesc mult! Cautam de mult Site-ul

| ஐShadowஐ a răspuns (pentru 763Akonik):

Cu placere - daca ai nevoie de ceva imi zici : apropo, nu a fost prea greu sa-l gasesc - am scris doar : Metin2 Reddragon site
Si a aparut. Oricum a dat o gramada de prostii de genul : metin 2 - dragonul rosu, video-rui cu dragonul rosu... dar am pierdut cam 15 minute ^^.
Oricum - eu vreau sa te ajut. Din moment ce toti suntem romani trebuie sa fim si uniti, corect? ^^

| Andrei_Mason_1976 a răspuns (pentru ஐShadowஐ):

Mie nu imi merge siteul de download