| RoNaLdO_2857 a întrebat:

Cine imi poate da un hack de yang pe metin2ro da sa mearga 100% plss funda+vot!; X

Răspuns Câştigător
| FurniciCoapte a răspuns:

Oamenii buni nu exista hack de yang pe nici un servar de metin.NU EXISTA.
Ce poti pati daca primesti un asa presupus hack de yaang? RAMAI FARA CONT garantat 100%.
Numai cauta hack-uri ca numai merge nici unu odata cu HS inplementat.
Iti zic asta doar ca sa stii la ce riscuri te supui daca vrei sa iei astfel de programe.
Multa bafta la joc!

2 răspunsuri:
| 5Dollar a răspuns:

Sall ronaldo te sfatuiesc sa nu mai cauti pe nici un site nici un hack adica iti virusezi calculatoru asa am facut si eu si am capatat 100 de caii troieni si mi-au ars placa video deciii...Si asa pe ro nu prea mai merge nici un hack aici se da o lupta metin2 hack shield vs hack acum se pare ca hack shield-ul a castigat da-mi add la mess :liviu.marian56@yahoo.com si o sa iti dau eu hack daca apare unu nou sper!

| RoNaLdO_2857 explică:

Mersi.happy