| VooDau a întrebat:

Cine imi poate da un link cu un processor (sa cumpar) care sa ruleze Prototype si jocuri din astea noi pentru pc-ul meu (DDR1).
Processor Actual :AMD Athlon 64 : 3000+ 2.0 GHz
Rami : Am 1.5GB Vreau sa bag 2 GB.
Placa video 512 sau 256 nu stiu sigur.

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Uite aici: www.systemrequirementslab.com/cyri/ Intri in acest site, scrii jocul pe care il vrei in dreapta lui "1" si dai "Can you run it". Acest site iti analizeaza sistemul si iti va spune daca jocul merge. Ai 3 linii: prima linie este cu rosu (nu merge), a 2-a inseamna ca merge dar sunt cerintele minime cerute de joc, iar a 3-a iti merge si inseamna ca jocul este recomandat! Sa-mi raspunzi cu procesorul aici.

| VooDau explică (pentru ThEEmperoR):

De fapt vruiam un link cu un processor pentru pc-ul meu pe care sa-mi meraga jocul ca nu-mi merge din cauza procesorului...