| Grigore1239 a întrebat:

Cine imi poate debloca contul de pe www.okazii.ro? Imi zice ca acces restrictionat definitiv dar nu stiu de ce ca eu doar am pus produse in vanzare.Cine poate are funda! Apropo, am numele Adrian98765.

9 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Ai avut vreo neintelegere cu vreun cumparator? E posibil sa te fii reclamat la admini site-ului si acestia ti-au blocat contul. Poti sa contactezi pe admini si sa ii intrebi de ce ti-a fost restrictionat accesul.

Răspuns utilizator avertizat
| Amilik a răspuns (pentru Grigore1239):

E pufosenia din Robotzii. :p
Ai aici un link care te poate ajuta. In stanga la contact ai si numar de telefon, dar iti recomand sa le trimiti un mail:
http://ajutor.okazii.ro/

Răspuns utilizator avertizat
| Amilik a răspuns (pentru Grigore1239):

Cum nu stii sa trimiti un mail?
Nu ai cont pe yahoomail?

Răspuns utilizator avertizat
| Amilik a răspuns (pentru Grigore1239):

Intra la compose message si la sectia "To:" scrii adresa de mail de la link-ul pe care ti l-am dat.

Răspuns utilizator avertizat