| ZIkkoo a întrebat:

Cine imi poate explica ce e termenul de "redirecte" la counter strike?

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Adica cand serverul e full, sa te redirectioneze pe alt server al comunitatii respective folosind un program care se numeste redirect.

2 răspunsuri:
| Omi777 a răspuns:

Salut zlkkoo pai redirecte la counter strike inseamna sa tii un program deschis ca sa trimita playerii cand un server este full pe serverul tauhappy

| ZIkkoo explică:

Multumesc amandurora! am declarat al tau speeder96 castigator fiindca ai fost primul.