| Swal a întrebat:

Cine imi poate oferi anumite sfaturi despre metin. Dupa o lunga perioada de jucat private, un prieten mi-a propus sa joc cu el pe corvus. L-am intrebat ce caracter sa ma fac thinking mi-a spus ca sura arme sau war mental, i-am spus ca vreau si putin pvp, atunci mi-a zis mental. Nu le am cu mentalul, am jucat mai mult pe corp. Nu stiu ce sa aleg, stiu ca pe oficial ca si corp imi va fi greu.dar la duel la lvl mic nu ma bate mai nimeni. Un sfat pentru un nou inceput pe ro? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| RaulGonzzalles a răspuns:

Eu zic sa te apuci pe war mental este bun si la pvp dar mai ales la pvm mai ales ca nu sunt scumpe cartile faci M-uri mari si o sa iti garantez ca nu o sa iti para rauhappy

| xXTh3Vip3rXx a răspuns:

SALUT de asemena am jucat si eu p corvus. Daca ti-ai propus sa atingi un lv mare atunci alege Sura arme numi in pvm iar cu itm si skiluri P poti fi bun si in pvp.
Daca vr sa fi bun de la inceput in pvp alege sura Bm sau mental dar iti zic ca cu mentalu o sa ai durerei de cap pana il faci. daca ai rabdare alege mentalu dar daca esti nerabdator si vr sa cresti repede si usor alege sura arme.