| AngeloDragoiecelmaitare a întrebat:

Cine imi poate spune ce imi are jocul gta san andreas sa va povestesc deci acum vreo 3 luni sau mai mult cred ca pe la vacanta de vara na mi-am cumparat jocul si mi-a mers dar dupa ceva timp nu mea mai mers ajutor cand eu pun sidiul nu merge si nu merge nici sa il unistalez nici sa il instalez si stiu ca uni asa spuneti ca puteam sa il descarc dar na ce mi-am zis sa cumpar jocul na ajutor si cine imi dau un link de unde pot descarcca jocul gta san andreas full version ii

Răspuns Câştigător
| Mihai_Mircea_1999 a răspuns:

Poftim id meu tucana_banana intra si iti dau mai multe detalii aici nu potwinking