| ReadZore a întrebat:

Cine imi poate spune daca jocurile Saw, Saw2 si Amnesia sunt niste jocuri lungi. Stiu ca sunt jocuri horror/puzzle dar nu stiu cat de lungi.

4 răspunsuri:
| Crizty a răspuns:

Sal,jocul Saw ful version pc are pana intr-un 1gb(cam asa stiu)ok, bafta

| ReadZore explică (pentru Crizty):

Eu am intrebat daca e lung jocul ( story mode ) nu cat ocupa ca nu ma doare pe mine de 1 gb.

| Crizty a răspuns (pentru ReadZore):

Sal,aa pai jocul ie lung ai de jucat daca te apucihappy, bafta.

| xDenysx a răspuns:

Amnesia e cam scurta daca citesti cu atentie questurile faci repede jocul