| Ga3yC00L a întrebat:

Cine imi poate spune s mie un joc online gratis in afara de metin2 si 4story FUNDA...

Răspuns Câştigător
| aRgonel a răspuns:

Cabal, Wonderfull Online, MU Online...

6 răspunsuri:
| Marco14 a răspuns:

Wow,shaya...si altele

| Nicku2011 a răspuns:

MicroVolts,Football Superstars'

| Motisor a răspuns:

Sal exista un joc numit dragonica dar este mai de copii mici asa dar este si el super!

| corby01 a răspuns:

9 dragons e cel mai tare si ti-l recomand

| KomyCR7 a răspuns:

Http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm intra aici si le vezi pe toate:)nu toate sunt gratis, dar majoritatea sunt...Preferatele mele sunt Cabal, Perfect World si S4League:) FUNDA?:O3

| D0R1N a răspuns:

Nostale da e de copii mici 9dragons, blade &soul cabal clan wars etc big grin imi dai o fundita micuta?big grinbig grin