| KlaudyaAddha a întrebat:

Cine imi poate spune si mie cum este The Sims Medieval? Ce trebuie sa faci? Cum arata oamenii?

Răspuns Câştigător
| TeO_3022 a răspuns:

Este exact ca sims 3 doar ca in trecut.te poti face fierar,cavaler, paznic, etc.s-a muncit mult la el dar nu ii pot da mai mult de nota 6(este destul de naspa)adica parerea mea.e fain ca iti faci sate biseric(tu fiind rege/regina)

2 răspunsuri:
| kata100 a răspuns:

E misto rauu! iti faci regatul apoi iti alegi regele\regina bine ii alegi parul ochii hainele si te joci cu el/ea (pe nivele) la lv 1 iti da niste puncte de ex cu care poti sa construiesti cladiri din regat) iti maresti regatul este superb cu vrajitoare si multe chestiibig grin