| YoIustin a întrebat:

Cine imi poate spune si mie un server de metin2 cu urmatoarele cerinte:
1. Level maxim 130-150+
2. Evolutii sa aiba minim 3 evolutii ex: >>otelposearmura nu tstiu de >carealta armura. (In cazul in care e foarte tare serverul se accepta si cu 2 evolutii)
3. Poate sa fie de orice natie (Romanesc/German/Italian/etc)
4. Sa aibe sistem de depozitare al yang-ului de orice fel (lingouri, banca, etc.)
5. Sa aibe marmura (desi nu cred ca mai este server fara)
6. Sa nu aibe 6/7 pvp. (pvm se accepta)
7. Si daca se poate sa aiba si sistem anti-exp.

Raspunsul cu cel mai smecher server primeste funda.

3 răspunsuri:
| iceyps a răspuns:

Metin2 cora e fain. funda?

| YoIustin explică:

1. iceyps sa vad cum este. daca e frumos si imi place ai funda.
2. Si daca se poate sa lasati si un link de la site.

| YoIustin explică:

Cora ala e un server esuat.