| anonim_4396 a întrebat:

Cine imi poate spune un joc foarte tare cu masini de genul Driver San Fransisco sau NFS Most Wanted va rog
cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| Yasmine1999 a răspuns:

NFS world - crede-ma am fost ff multumita
Este si ONLINE, poti sa faci si curse, si misiuni orice. masinile sunt beton b-)
Si daca esti descurcaret iti faci si masini cu hack, mergehee hee

| Roberta74 a răspuns (pentru Yasmine1999):

Daca iti faci cu hack ori iti da Banned ori iti baga virus -.-

| Yasmine1999 a răspuns (pentru Roberta74):

De fapt nu da nici ban, nici virus!
Informeaza-te!

| Roberta74 a răspuns (pentru Yasmine1999):

Imi dai link-ul te roooog? Si eu am cautat dar nu mi-a iesit nimic si am lasat-o balta :\

| Yasmine1999 a răspuns (pentru Roberta74):

Http://world.needforspeed.com/ --- Linkul ---

| Roberta74 a răspuns (pentru Yasmine1999):

Am vorbit de hack.

| Roberta74 a răspuns (pentru Yasmine1999):

Da. big grin. Si tu il flosesti?

8 răspunsuri:
| Roberta74 a răspuns:

Incearca Need For Speed World. Este multiplayer, sunt curse individuale, cu prietenii sau cu mai multi jucatori.Pe deasupra in fiecare luna se dau coduri pentru masini super. De exemplu, cu ocazia craciunului s-a dat un Nissan GT-R super.Aici te joci https://world.needforspeed.com/home si de pe pagina aceasta de Facebook poti sa-ti iei codurile https://www.facebook.com/play4freeredeemcodes?ref=ts&fref=ts. Funda?