| ekkk a întrebat:

Cine imi poate spune un telefon bun
vreau sa aiba specificatile minime-3gb ram camera de 13, baterie de 5000mah 32 gb memorie
vreau sa fie la un pret acceptabil

1 răspuns:
| Thealexis a răspuns:

Salut, dintre toate telefoanele existente pe piață acum, acestea sunt singurele care se potrivesc cu ce cauți tu:
Samsung Galaxy A9 Pro (2.200 lei)
Lenovo P2 (1500 lei)
Lenovo Vibe P1 Turbo (nu am gasit decat varianta P1 in Romania, care e mai slaba)
ZTE nubia N1 (nu am gasit de vanzare in Romania)
Allview P9 Energy (1.900 de lei)
Allview P8 Energy Pro (1.400 de lei)

Părerea mea e să nu arunci banii degeaba. Dintre telefoanele de mai sus, majoritatea sunt prea scumpe față de ce oferă, iar unele sunt slabe deși pe hârtie au specificații bune. Mai bine încarci bateria zilnic și-ți iei niște telefoane bune, cum ar fi Huawei P8 - cel cu 3 GB de RAM (nu lua P8 lite, e slab tare față de P8) sau Samsung A5.