| YoyoMada a întrebat:

Cine imi spune de ce in dreapta la monitor imi arata o dunga neagra (adica este imaginea in stanga happy )? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AndreeaM1 a răspuns:

Buna, am patit si eu si este din cauza monitorului, eu in loc sa apas pe ultimul buton am apasat pe penultimul si asa mi s-a intalmplat! Sper ca te-a ajutat raspunsul meu! puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Modifica rezolutia ecranului(Click dreapta pe Desktop>Propietati>Rezolutie); 2.Mai modifica imaginea(in sine) cu butoanele alea de pe monitor. Sper ca te-am ajutat.