| qqqqqqqqqqpppppppppp22222222225555555555gggggggggg a întrebat:

Cine imi zice de unde sunt cele mai ieftine magazine de telefoane din sibiu in centru sau in jurul sibiului

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Pai nu cred ca exista asa ceva, depiunde de telefon, nu are cum sa fie un telefon de acelasi fel mai ieftin intr-un magazin decat in altul, decat daca nu e cel original sau daca este la oferta in alt magazin.
Eu iti recomand sa mergi la magazinele Orange, Cosmote si Vodafone pentru ca acolo sunt cele mai diverse si mai bunehappy
Bafta!