| AndreasRoberto2000 a întrebat:

Cine imi zice si mie cum descarc gratis minecraft si cum fac un server pentru 12 persoane si cum intru intr-un server pentru prima data?

3 răspunsuri:
| MorosanVictor a răspuns:

Http://minecraft-romania.ro/download.php de pe saitul asta si dai primul downald minecraft laucher si vezi daca nu-ti merge trebuie sati schimbi draiverul de la placa video
un sv habar n-am si eu am pus o intrebare de genul asta da-mi mie funda lip

| AndreasRoberto2000 explică:

Dau funda!

| MorosanVictor a răspuns (pentru AndreasRoberto2000):

Http://minecraft-romania.ro/download.php de aici al descarci iar sevar habar n-am la minecraft dai primul downald minecraft laucher