| LeonardRe a întrebat:

Cine imi zice un joc online fain gen metin da nu metin un care ca sa aia bani nivel armuri sa poti sa le upgradezi licori misiuni da faine in afara de sherwood dungeon online ceva orce da cum am zic cu bani upgrade misiuni big grin funda

4 răspunsuri:
| StarKIonutZ a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda ForsakenWorld! E foarte captivantbig grin!
Uita-te pe youtube la el si daca iti place funda te rogbig grin

| DaFuqDuck a răspuns:

Cabal Online, Silkroad.

| Kirota a răspuns:

Nu prea stiu jocuri de genul metin, am jucat si eu dar m-am lasat. Insa stiu un joc se numeste Minecraft. Eu m-am lasat si de el pentru ca nu imi mai merge pe calculator dar acum joc un alt joc, LeagueOfLegends. Pe scurt LOL. Poti cauta videoclipuri. Sa sti ca e englez dar il poti da in romana. Daca te apuci de lol pot sa se invat cateva lucruri. Ma cheama rko RendyOrton.