| GeorgeLezeu a întrebat:

Cine imi zice va rog un server privat de metin 2? sa iti dea militar/armat, sa aiba iteme +9 in shop, dar nu chiar otel si kinguri doar din astea pana in lcl 60-65, poate fi in orice limba, de preferat engleza sau romana, sa nu fie plin de modati (malleri)-(oameni care doneaza si isi pun bonusuri mari)... Ms si dau funda pentru cel mai tare! Si sa puneti si linkul de la site! Ms

Răspuns Câştigător
| YukiAngelLove a răspuns:

Iti recomand Metin2GTH este un server PVM http://metin2gth.sytes.net/
si Metin2TDL (la acest metin sunt 3 server, eu iti recomand servarul Lumea Maimutelor este PVM-PVP, la shop itemele sunt +9, doar cele de la 1-55 sunt in shop, armele/armurile epice trebuie sa le evoluezi singur) http://metin.tdlgaming.com/lumeamaimutelor/
Sper ca ti-am fost de ajutor^_^

1 răspuns:
| NowRelax a răspuns:

Metin2Hammer te da de la lvl 254 cu iteme ai kinguri si ce vrei in magazine
Metin2Tim ai arme bune in shop ti-l recomand este romanesc
Metin2United ai arme pana in 65 in shop si este f bun
Funda?