| AvalohAlyn a întrebat:

Cine joaca Euro Truck Simulator 1 si 2?

Răspuns Câştigător
| N0xEterniS a răspuns:

Eu joc 2. Am jucat si 1 dar acum multi ani.

| AvalohAlyn explică (pentru N0xEterniS):

Cat de mult l-ai jucat? L-ai terminat?

| N0xEterniS a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Dar nu e nimic de terminat, gen poveste. Castigi XP - experienta dupa fiecare cursa si ai niste puncte de pus pana pe la nivel 40 parca gen, pui 1 punct in chimicale pentru a fi autorizat sa transporti substante periculoase, inflamabile etc, mai pui puncte in distanta, sa poti primi curse pe distante lungi, mai poti pune puncte si in eco-driving, caminonul iti consuma mai putin, etc. Dar dupa ce ai tot Full, tot mai castigi XP, tot mai faci level.

L-am jucat vreo 60-70 ore '' imprumutat'' si de vreo 3 ani il am pe Steam, unde am jucat MP vreo 170 ore.