| Lukian a întrebat:

Cine joaca Farmerama? Ce level sunteti? Cum e in bahamarama?

3 răspunsuri:
| bubu_2199 a răspuns:

Euuuu joc farmerama am 10 conturi big grin dar nu stiu cum e in baharama ca nu am multe mile...400 rolling eyes
da-mi si mie id tau :* >big grin

| bubu_2199 a răspuns:

Dar am vazut poze cum este in baharama... poti sa plantezi multe plante exotice \:d/ e suuper tare in baharamaaa abia astept sa merg acolo...kiss

| andrei_9573 a răspuns:

Am level 54 si am auns in bahamarama in bahamarama se cumpara plantele intruna la piata se cumpara seminte iar semintele nu se mai transform ca in farmerama semintele se transform in plante si nu le mai poti planta din nou, dar este dastul de tare in bahamarama eu am eliberat runa de la copac casa ajung