| anonim_4396 a întrebat:

Cine joaca Farmerama??

Răspuns Câştigător
| georgica955 a răspuns:

Si eueuuuuu

| BigJon a răspuns (pentru georgica955):

Am intrebat pentru ca si eu joc Farmerama.Nu de mult am primit acces la pasunea salbatica si am nevoie de inca 10 vecini in lista ca sa pot folosi terenul intreg si m-am gandit ca daca vrei poti sa ma adaugi in lista ta de vecini (numele meu de utilizator Farmerama este: Champion001).

5 răspunsuri:
| TheAtheist a răspuns:

Vand cont Farmerama Level 82 (aproape 83) + insula Level 21.
Relatii: theatheist@hackermail.com

| BigJon a răspuns (pentru TheAtheist):

Nu vrei sa ma adaugi in lista ta de vecini? (numele meu de utilizator Farmerama este: Champion001) Ms.

| cavaleru32 a răspuns:

Eu joc farmerama

| BigJon a răspuns (pentru cavaleru32):

Am intrebat pentru ca si eu joc Farmerama.Nu de mult am primit acces la pasunea salbatica si am nevoie de inca 10 vecini in lista ca sa pot folosi terenul intreg si m-am gandit ca daca vrei poti sa ma adaugi in lista ta de vecini (numele meu de utilizator Farmerama este: Champion001).