| Poncu_Andrei_1990 a întrebat:

Cine joaca Fifa 14 Ultimate Team pe pc?

8 răspunsuri:
| seedwow16 a răspuns:

Tu l-ai cumparat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru seedwow16):

Normal ca l-a cumparat! Apropo daca vrei sa facem un wager sa imi trimiti ID-ul de Originwinking

| Poncu_Andrei_1990 explică (pentru anonim_4396):

Nu. nu l-am cumparat. dar voiam sa intreb daca puteti sa impartiti contul cu mine ca eu am jocu' piratat. vreau sa joc si eu Utlimate Team. sad

| Iulian_Marius_1995 a răspuns:

Ce fifa joci?

| Iulian_Marius_1995 a răspuns:

Fac un amical fifa 15?!

| Al-stefani_Petrisor_1991 a răspuns (pentru Iulian_Marius_1995):

Salutare add mpr142012 sau jumb3xX pentru fifa 15 salutare

| Ilie_Andrei_1990 a răspuns:

Hey PrinGless99 joc eu wager id origin:andreiilie630 ce jucatori pui eu pun david villa 83 lw.

| Berba a răspuns (pentru Ilie_Andrei_1990):

Salut! Te-am adaugat eu ca sa facem wagere.Ma cheama AReaSoNn, da-mi accept.